حوزه پروژه

با توجه به دانش و تجربه کارهای قبلی، انجام پروژه های مختلف فن آوری اطلاعات بخصوص پروژه های نرم افزاری یکی از حوزه های اصلی کاری آلتون تک است.

از پروژه های ملی مانند پروژه بیتا (بستر یکپارچه تبادل اطلاعات اقتصادی) برای وزارت اقتصاد، پروژه مطالعاتی در حوزه فن آوری اطلاعات مانند IT Master Plan برای شرکت های بیمه و پروژه های بانکی و اپراتوری تا بیش از ۴۰ پروژه در حوزه های مختلف که توسط آلتون تک و شرکت های زیر مجموعه انجام شده، دانش و تجربه ای ارزشمند در این شرکت فراهم آورده است.

پروژه های حوزه تجارت الکترونیک

SimSell

پلت فرم قدرتمند و جامع با نام تجاری SimSell یک نرم افزار کامل جهت راه اندازی تجارت الکترونیک است و تمام امکانات لازم برای راه اندازی یک فروشگاه الکترونیک را دارا می باشد.

پروژه های حوزه GIS

سامانه مدیریت اطلاعات و پایش راه "پایراه"

سامانه مدیریت اطلاعات و پایش راه، با هدف مدیریت اطلاعات مرتبط با تاسیسات، تجهیزات و ابنیه راه طراحی و پیاده سازی شده است. این سامانه با بهره گیری از سیستم ارجاع دهی خطی(Linear Referencing) در یک چارچوب GIS امکان پردازش و مدیریت اطلاعات گسترده مرتبط با امور راهداری و راهسازی و مطالعات راه را فراهم آورده است. سامانه پایراه در قالب ده ماژول طراحی گردیده وبنا به درخواست امکان سفارش سازی آن وجود دارد.