حوزه محتوی

حوزه محتوا یکی از گسترده ترین حوزه های کاری در آلتون تک است. این حوزه با همکاری سازمان های خصوصی و دولتی (مانند نهاد ریاست جمهوری) و مراکز آموزش عالی معتبر کشور (مانند دانشگاه صنعتی شریف)، اقدام به ارائه محتوای با ارزش به کاربران می کند.

استاد

"استاد"برند تجاری مجموعه آلتون تک در موضوع محتوای آموزشی است. آلتون تک با تفاهم نامه ای که با دانشگاه شریف دارد، محتوای آموزشی ارزشمندی را بخصوص برای سازمان ها و پرسنل آنها طراحی و اجرا می کند. این نیاز با اعطای گواهی نامه های معتبر پایان دوره توسط مراکز آموزشی همراه است.

SimSend

سامانه جامع SimSend یک پلت فرم کامل برای ارسال محتوا بر بسترهای SMS, MMS, USSD, Web, IVR, VOD و ... است که به عنوان یک واسط بین تامین کننده محتوا و مشترک قرار گرفته و از طریق امکانات مدیریتی، مانند مدیریت کانال توزیع، مدیریت صف، مدیریت مشترک و... امکانات کامل یک SDP را فراهم می آورد. این پلت فرم قابلیت ارسال پیام های متنی به صورت انبوه (Bulk SMS)، خدمات ارزش افزوده (VAS)، پیش پرداخت، پس پرداخت، اعتباری و... را فراهم می آورد.

نبشت

نام تجاری محصول آلتون تک در حوزه محتوا برای کاربران (Client Side) است.

این محصول به صورت Cross Platform بین وب، اندروید و iOS محتوای مورد استفاده کاربر را در اختیار آنها قرار می دهد، امکان نمایش انواع محتوا مانند محتوای صوتی، تصویری، کتاب الکترونیک (PDF & ePub) را داراست.